ZVL30K07T
detaildesc
ZVL30K07T
Stackpole Electronics Inc
型号:
ZVL30K07T
描述:
MOV, 30V (Vrms), 10%, 7mm
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 42.3 V
Capacitance @ Frequency 790 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 47 V
Varistor Voltage (Max) 51.7 V
Series ZVL
Energy 2.2J
Package / Case Disc 7mm
Maximum AC Volts 30 V
Mfr Stackpole Electronics Inc
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 38 V
Current - Surge 250 A