WSHM28181L600FEA
detaildesc
WSHM28181L600FEA
Vishay Dale
型号:
WSHM28181L600FEA
品牌:
Vishay Dale
封装:
2818
描述:
RES 0.0016 OHM 1% 7W 2818
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.069" (1.75mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2818
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.6 mOhms
Power (Watts) 7W