VPM30-3330
detaildesc
VPM30-3330
Triad Magnetics
型号:
VPM30-3330
描述:
PWR XFMR TORO 100VA CHAS MT
用户指南
Center Tap No
Termination Style Wire Leads
Height - Seated (Max) 52.00mm
Voltage - Primary 100V, 120V, 220V, 240V
Secondary Winding(s) Dual
Voltage - Isolation 4000Vrms
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 96.00mm Dia
Product Status Active
Current - Output (Max) Parallel 6.66A, Series 3.33A
Weight 2.7 lbs (1.2 kg)
Primary Winding(s) Dual, Multiple Taps
Series Toroidal Medical, VPM
Type Toroidal
Power - Max 100VA
Mfr Triad Magnetics
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 15V, Series 30V