首页 / 振荡器 / VMQF326P25-32.512-1.0/-40+85
VMQF326P25-32.512-1.0/-40+85
detaildesc
VMQF326P25-32.512-1.0/-40+85
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
VMQF326P25-32.512-1.0/-40+85
描述:
XO VCTCXO 32.5120MHZ LVPECL
库存 : 500
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 3
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±8ppm
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±1ppm
Current - Supply (Max) 30mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series QuikXO
Function Amplitude Control
Type VCTCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVPECL
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 32.512 MHz