首页 / 固定电感器 / VLF403215MT-1R5N
VLF403215MT-1R5N
detaildesc
VLF403215MT-1R5N
TDK Corporation
型号:
VLF403215MT-1R5N
描述:
FIXED IND 1.5UH 3.38A 36MOHM SMD
库存 : 435
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 2.46A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 3.38 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
DC Resistance (DCR) 36mOhm Max
Ratings -
Inductance 1.5 µH