UT337M025HFKTA
detaildesc
UT337M025HFKTA
Aillen
型号:
UT337M025HFKTA
品牌:
Aillen
描述:
CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
库存 : 54000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 4000
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Surface Mount Land Size 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Surface Mount
Ripple Current @ Low Frequency 290 mA @ 120 Hz
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Series UT
Package / Case Radial, Can - SMD
Mfr Aillen
Capacitance 330 µF