TW-04-02-T-S-170-SM
detaildesc
TW-04-02-T-S-170-SM
Samtec Inc.
型号:
TW-04-02-T-S-170-SM
品牌:
Samtec Inc.
描述:
FLEXIBLE SURFACE MOUNT BOARD STA
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 4
Color Black
Length - Post (Mating) 0.140" (3.556mm)
Row Spacing -
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.310" (7.874mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, TW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.079" (2.00mm)
Length - Stack Height 0.170" (4.318mm)