TT31F106M100CT
detaildesc
TT31F106M100CT
Walsin Technology Corporation
型号:
TT31F106M100CT
描述:
CAP CER 10UF 10V Y5V 1206
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10V
Temperature Coefficient Y5V (F)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series TT
Thickness (Max) 0.037" (0.95mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 10 µF