TNPW251249K9BETG
detaildesc
TNPW251249K9BETG
Vishay Dale
型号:
TNPW251249K9BETG
品牌:
Vishay Dale
封装:
2512
描述:
RES 49.9K OHM 0.1% 1/2W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 49.9 kOhms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W