首页 / 垫,片 / TG-A373L-150-150-10.0-1A
TG-A373L-150-150-10.0-1A
detaildesc
TG-A373L-150-150-10.0-1A
t-Global Technology
型号:
TG-A373L-150-150-10.0-1A
描述:
THERM PAD 150MMX150MM W/ADH YLW
用户指南
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Yellow
Backing, Carrier -
Material Silicone Elastomer
Outline 150.00mm x 150.00mm
Thermal Conductivity 1.5W/m-K
Product Status Last Time Buy
Thickness 0.394" (10.00mm)