首页 / 晶体 / SXT32419DA16-16.000M
SXT32419DA16-16.000M
detaildesc
SXT32419DA16-16.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT32419DA16-16.000M
描述:
CRYSTAL 16.000MHZ 19 PF SMD
库存 : 11043
用户指南
Load Capacitance 19pF
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms
Series SXT324
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 16 MHz