首页 / 晶体 / SXT32418FD38-27.120M
SXT32418FD38-27.120M
detaildesc
SXT32418FD38-27.120M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT32418FD38-27.120M
描述:
CRYSTAL 27.120MHZ 18 PF SMD
库存 : 8000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series SXT324
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 27.12 MHz