首页 / 晶体 / SXT32416AA17-52.000M
SXT32416AA17-52.000M
detaildesc
SXT32416AA17-52.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT32416AA17-52.000M
描述:
CRYSTAL 52.000MHZ 16PF SMD
库存 : 1500
用户指南
Load Capacitance 16pF
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 35 Ohms
Series SXT324
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 52 MHz