首页 / 晶体 / SXT2248CB48-26.000M
SXT2248CB48-26.000M
detaildesc
SXT2248CB48-26.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT2248CB48-26.000M
描述:
CRYSTAL 26.000MHZ 8 PF SMD
库存 : 9000
用户指南
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Series SXT224
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 26 MHz