首页 / 晶体 / SXT22418FD07-16.384M
SXT22418FD07-16.384M
detaildesc
SXT22418FD07-16.384M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT22418FD07-16.384M
描述:
CRYSTAL 16.384MHZ 18PF SMD
库存 : 3000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 16.384 MHz