首页 / 晶体 / SXT22414CB07-18.432M
SXT22414CB07-18.432M
detaildesc
SXT22414CB07-18.432M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT22414CB07-18.432M
描述:
CRYSTAL 18.432MHZ 14PF SMD
用户指南
Load Capacitance 14pF
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 18.432 MHz