首页 / 晶体 / SXT22413DA27-13.560M
SXT22413DA27-13.560M
detaildesc
SXT22413DA27-13.560M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT22413DA27-13.560M
描述:
CRYSTAL 13.560MHZ 13PF SMD
用户指南
Load Capacitance 13pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 13.56 MHz