首页 / 晶体 / SXT22412DD38-32.000M
SXT22412DD38-32.000M
detaildesc
SXT22412DD38-32.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT22412DD38-32.000M
描述:
CRYSTAL 32.000MHZ 12PF SMD
库存 : 1473
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Series SXT224
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 32 MHz