首页 / 晶体 / SXT21417DB17-52.000M
SXT21417DB17-52.000M
detaildesc
SXT21417DB17-52.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT21417DB17-52.000M
描述:
CRYSTAL 52.000MHZ 17PF SMD
库存 : 1490
用户指南
Load Capacitance 17pF
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 52 MHz