首页 / 晶体 / SXT21412EC07-38.400M
SXT21412EC07-38.400M
detaildesc
SXT21412EC07-38.400M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT21412EC07-38.400M
描述:
CRYSTAL 38.400MHZ 12PF SMD
库存 : 1500
用户指南
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±15ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±25ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Series SXT214
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 38.4 MHz