首页 / 晶体 / SXT21410FC27-38.400M
SXT21410FC27-38.400M
detaildesc
SXT21410FC27-38.400M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT21410FC27-38.400M
描述:
CRYSTAL 38.400MHZ 10 PF SMD
库存 : 9898
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±25ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Series SXT214
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 38.4 MHz