首页 / 晶体 / SXT1147BB38-25.000M
SXT1147BB38-25.000M
detaildesc
SXT1147BB38-25.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT1147BB38-25.000M
描述:
CRYSTAL 25.000MHZ 7 PF SMD
库存 : 1385
用户指南
Load Capacitance 7pF
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Series SXT114
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 25 MHz