首页 / 晶体 / SXT11412FD38-38.400M
SXT11412FD38-38.400M
detaildesc
SXT11412FD38-38.400M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SXT11412FD38-38.400M
描述:
CRYSTAL 38.400MHZ 12PF SMD
库存 : 1000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Series SXT114
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 38.4 MHz