SPD127-474M
detaildesc
SPD127-474M
API Delevan Inc.
型号:
SPD127-474M
描述:
FIXED IND 470UH 800MA 980MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 800 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
DC Resistance (DCR) 980mOhm Max
Ratings -
Inductance 470 µH