SM4NT51CA-Q1
detaildesc
SM4NT51CA-Q1
Formosa Microsemi Co., Ltd.
型号:
SM4NT51CA-Q1
封装:
SOD-123NT
描述:
TVS SMD 51V 400W Bi-directional
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 4.86A
Voltage - Breakdown (Min) 56.7V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123NT
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case SOD-123NT
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 82.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 51V