首页 / 振荡器 / SIT8009AC-33-25E-125.000000
SIT8009AC-33-25E-125.000000
detaildesc
SIT8009AC-33-25E-125.000000
SiTime
型号:
SIT8009AC-33-25E-125.000000
品牌:
SiTime
描述:
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 6.4mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series SiT8009
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVCMOS
Mfr SiTime
Base Resonator MEMS
Frequency 125 MHz