首页 / 矩形电缆组件 / SFSD-15-28-G-06.61-DR-NUS
SFSD-15-28-G-06.61-DR-NUS
detaildesc
SFSD-15-28-G-06.61-DR-NUS
Samtec Inc.
型号:
SFSD-15-28-G-06.61-DR-NUS
品牌:
Samtec Inc.
描述:
.050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
用户指南
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 30
Color Black, Individual
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable -
Series Tiger Eye™ SFSD
Length 0.551' (167.89mm, 6.61")