SCE028LD2FP1B
detaildesc
SCE028LD2FP1B
Mallory Sonalert Products Inc.
型号:
SCE028LD2FP1B
描述:
BUZZER PIEZO 42.98MM PNL MNT
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Input Type DC
Height - Seated (Max) 1.511" (38.39mm)
Approval Agency cUL, UL
Duration 10 PPS
Termination Terminal Block
Current - Supply 40mA
Mounting Type Panel Mount
Size / Dimension 1.692" Dia (42.98mm)
Voltage Range 16 ~ 28V
Product Status Active
Ratings -
Series SCE
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
Sound Pressure Level (SPL) 85dB @ 16V, 61cm
Technology Piezo
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Frequency 2kHz