首页 / 晶体 / SAX21410EX4A-27.000M
SAX21410EX4A-27.000M
detaildesc
SAX21410EX4A-27.000M
Suntsu Electronics, Inc.
型号:
SAX21410EX4A-27.000M
描述:
CRYSTAL 27.000M 10PF SMD
库存 : 1000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Frequency Tolerance ±15ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±150ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Series SAX214
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 27 MHz