ROX05SJ43K
detaildesc
ROX05SJ43K
TE Connectivity Passive Product
型号:
ROX05SJ43K
封装:
Axial
描述:
RES 43K OHM 5% 1/2W AXIAL
库存 : 9644
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 130°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.295" L (2.50mm x 7.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 43 kOhms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W