ROV14-301K-S-2
detaildesc
ROV14-301K-S-2
Littelfuse Inc.
型号:
ROV14-301K-S-2
描述:
VARISTOR 300V 4.5KA DISC 14MM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 270 V
Capacitance @ Frequency 650 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 300 V
Varistor Voltage (Max) 330 V
Series -
Energy 84J
Package / Case Disc 14mm
Maximum AC Volts 195 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 250 V