RNX07511M0FNR8
detaildesc
RNX07511M0FNR8
Vishay Dale
型号:
RNX07511M0FNR8
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 11M OHM 1% 2W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.140" Dia x 0.790" L (3.56mm x 20.07mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 11 MOhms
Power (Watts) 2W