RLR32C3240FMRE5
detaildesc
RLR32C3240FMRE5
Vishay Dale
型号:
RLR32C3240FMRE5
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 324 OHM 1% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 324 Ohms
Power (Watts) 1W
Series Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32
Package / Case Axial
Mfr Vishay Dale
Number of Terminations 2
Features Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate M (1%)