RLR32C1502GRRE6
detaildesc
RLR32C1502GRRE6
Vishay Dale
型号:
RLR32C1502GRRE6
描述:
RES 15K OHM 2% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 15 kOhms
Power (Watts) 1W
Series Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32
Failure Rate R (0.01%)