RLC73PD3AR287FTDF
detaildesc
RLC73PD3AR287FTDF
TE Connectivity Passive Product
型号:
RLC73PD3AR287FTDF
封装:
2512
描述:
RLC73PD 3A R287 1% 1K RL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.033" (0.84mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 287 mOhms
Power (Watts) 2W