RLC73PD2BR475FTD
detaildesc
RLC73PD2BR475FTD
TE Connectivity Passive Product
型号:
RLC73PD2BR475FTD
封装:
1206
描述:
RLC73PD 2B R475 1% 5K RL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 475 mOhms
Power (Watts) 1W