RC0075JR-07300KL
detaildesc
RC0075JR-07300KL
YAGEO
型号:
RC0075JR-07300KL
品牌:
YAGEO
封装:
0075
描述:
RES 300K OHM 5% 0.02W 0075
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.006" (0.14mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.012" L x 0.006" W (0.30mm x 0.15mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0075
Ratings -
Resistance 300 kOhms
Power (Watts) 0.02W