首页 / 晶体 / QT325S-25.000MAHI-T
QT325S-25.000MAHI-T
detaildesc
QT325S-25.000MAHI-T
QST
型号:
QT325S-25.000MAHI-T
品牌:
QST
描述:
3.2X2.5 30PPM @25C 30PPM (-40 TO
用户指南
Load Capacitance 16pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series QT325S
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr QST
Frequency 25 MHz