Q8R3CXXR24E
detaildesc
Q8R3CXXR24E
APEM Inc.
型号:
Q8R3CXXR24E
品牌:
APEM Inc.
描述:
LED PM INDICATOR RECESSED RED
库存 : 48
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 100mcd
Product Status Active
Ratings DC
Lamp Color Red
Series Q8
Lens Style Round with Domed Top
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Package Bag
Lens Color Red
Wavelength - Peak -
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Base Product Number Q8R3CXXR
Lens Size 5mm, T-1 3/4