Q6R1CXXG24
detaildesc
Q6R1CXXG24
APEM Inc.
型号:
Q6R1CXXG24
品牌:
APEM Inc.
描述:
INDICATOR 24V 6MM RECESSED GRN
库存 : 18
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.10mm)
Millicandela Rating 40mcd
Product Status Discontinued at Digi-Key
Ratings DC
Lamp Color Green
Series Q6
Lens Style Round with Domed Top
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Package Bag
Lens Color Green
Wavelength - Peak -
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Base Product Number Q6R1CXXG
Lens Size 3mm, T-1