Q2-XT-16AWG-01-MS100FT
detaildesc
Q2-XT-16AWG-01-MS100FT
Qualtek
型号:
Q2-XT-16AWG-01-MS100FT
品牌:
Qualtek
描述:
TUBING 0.051" ID POLY 100' BLACK
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Diameter - Inside 0.051" (1.30mm)
Color Black
Material Polyolefin (PO), Irradiated, Halogen Free
Liquid Protection -
Material Flammability Rating UL 224 VW-1
Product Status Active
Diameter - Outside 0.083" (2.11mm)
Type Attributes Smooth
Series Q2-XT
Type Solid Tubing
Length 100' (30.48m)
Mfr Qualtek
Environment Protection -
Abrasion Protection -
Features -
Wall Thickness 0.016" (0.40mm)