
Mallory Sonalert Products Inc.
型号:
PT-1540PQ
封装:
-
批次:
-
描述:
BUZZER PIEZO 5V 17MM TH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.596
$1.596
10
$1.3243
$13.243
25
$1.22436
$30.609
50
$1.15159
$57.5795
100
$1.08167
$108.167
500
$0.92929
$464.645
1000
$0.873392
$873.392
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |
| Input Type | Peak-Peak Signal |
| Height - Seated (Max) | 0.370" (9.40mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 5 V |
| Current - Supply | 1.5mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.669" Dia (17.00mm) |
| Voltage Range | 1 ~ 25V |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Series | PT |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB @ 5V, 10cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | Mallory Sonalert Products Inc. |
| Frequency | 4kHz |
| Operating Mode | Single Tone |
| Port Location | Top |
| Package | Bulk |