
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
PSU4735A
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 47UF 20% 250V QC TERM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$26.3055
$26.3055
10
$24.9204
$249.204
50
$21.45936
$1072.968
100
$20.07483
$2007.483
500
$17.998149
$8999.0745
请发送询价,我们将立即回复。
| Polarization | Bi-Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 65°C |
| Applications | Motor Start |
| Height - Seated (Max) | 2.810" (71.37mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | 0%, +20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 1.438" Dia (36.53mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | PSU |
| Package / Case | Radial, Can - QC Terminals |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 47 µF |
| Package | Bulk |