PSP500JB-43R
detaildesc
PSP500JB-43R
YAGEO
型号:
PSP500JB-43R
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
描述:
RES 43 OHM 5% 5W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 43 Ohms
Power (Watts) 5W