
Phihong USA
型号:
PSA05F-050QAL6D
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 5W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.403
$6.403
10
$6.2985
$62.985
25
$5.9755
$149.3875
100
$5.5765
$557.65
250
$5.3295
$1332.375
500
$5.063538
$2531.769
1000
$4.807028
$4807.028
请发送询价,我们将立即回复。
| Polarization | - |
| Operating Temperature | 0°C ~ 45°C |
| Input Type | Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Form | Wall Mount (Class II) |
| Output Connector | USB A Receptacle |
| Approval Agency | CE, C-tick, cULus |
| Input Connector | NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately) |
| Size / Dimension | 2.36" L x 1.85" W x 0.59" H (60.0mm x 47.0mm x 15.0mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.085 lb (38.56 g) |
| Current - Output (Max) | 1A |
| Power (Watts) | 5 W |
| Series | PSA05F (5W) |
| No Load Power Consumption | 75mW (Max) |
| Cord Length | - |
| Region Utilized | North America |
| Efficiency | Level VI, CoC Tier 1 |
| Voltage - Output | 5V |
| Mfr | Phihong USA |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 85 ~ 264 VAC |
| Base Product Number | PSA05F |