
Renesas Electronics America Inc
型号:
PS2562-1-A
封装:
4-DIP
批次:
-
描述:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.5485
$1.5485
10
$0.9785
$9.785
100
$0.72409
$72.409
500
$0.66538
$332.69
1000
$0.54796
$547.96
2000
$0.520562
$1041.124
5000
$0.50882
$2544.1
10000
$0.497078
$4970.78
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 100°C |
| Current Transfer Ratio (Max) | - |
| Input Type | DC |
| Rise / Fall Time (Typ) | 100µs, 100µs |
| Output Type | Darlington |
| Voltage - Isolation | 5000Vrms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Output (Max) | 40V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-DIP |
| Series | NEPOC |
| Number of Channels | 1 |
| Package / Case | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Current Transfer Ratio (Min) | 200% @ 1mA |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.17V |
| Package | Tube |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | - |
| Current - Output / Channel | 200mA |
| Vce Saturation (Max) | 1V |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 80 mA |
| Base Product Number | PS2562 |