
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
PR02000203307JA100
封装:
Axial
批次:
-
描述:
RES 0.33 OHM 5% 1.2W AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5415
$0.5415
10
$0.4161
$4.161
25
$0.31616
$7.904
50
$0.23503
$11.7515
100
$0.174705
$17.4705
250
$0.14763
$36.9075
500
$0.12654
$63.27
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Metal Film |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±250ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.154" Dia x 0.394" L (3.90mm x 10.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 330 mOhms |
| Power (Watts) | 1.2W |
| Series | PR02 |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |