
CUI Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.85
$2.85
5
$2.8044
$14.022
10
$2.7645
$27.645
25
$2.6828
$67.07
50
$2.60148
$130.074
100
$2.52016
$252.016
250
$2.438878
$609.7195
500
$2.276295
$1138.1475
请发送询价,我们将立即回复。
| Voltage - Input (Max) | 5.25V |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 200mA |
| Supplier Device Package | - |
| Voltage - Input (Min) | 4.75V |
| Package / Case | 4-SIP Module |
| Efficiency | 68% |
| Mfr | CUI Inc. |
| Features | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Isolation | 1.5 kV |
| Approval Agency | CE |
| Voltage - Output 1 | 3.3V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.46" L x 0.24" W x 0.40" H (11.6mm x 6.0mm x 10.2mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 660 mW |
| Control Features | - |
| Series | PQS075-S (0.75W) |
| Type | Isolated Module |
| Package | Tube |
| Base Product Number | PQS075 |