
CUI Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$20.1495
$20.1495
5
$19.9937
$99.9685
10
$19.8379
$198.379
25
$19.5282
$488.205
50
$18.59834
$929.917
100
$17.04851
$1704.851
250
$16.738544
$4184.636
500
$16.5319
$8265.95
请发送询价,我们将立即回复。
| Voltage - Input (Max) | 75V |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 1A, 417mA |
| Supplier Device Package | - |
| Voltage - Input (Min) | 18V |
| Package / Case | 7-DIP Module |
| Efficiency | 84% |
| Mfr | CUI Inc. |
| Features | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | 12V |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Isolation | 1.5 kV |
| Approval Agency | CE |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.00" L x 1.00" W x 0.46" H (25.4mm x 25.4mm x 11.7mm) |
| Number of Outputs | 2 |
| Power (Watts) | 10 W |
| Control Features | - |
| Series | PQD10W-D |
| Type | Isolated Module |
| Package | Tube |
| Base Product Number | PQD10W |