
C&K
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.01
$15.01
10
$13.4596
$134.596
25
$12.86794
$321.6985
40
$12.202512
$488.10048
80
$11.758748
$940.69984
请发送询价,我们将立即回复。
| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Plunger for Cap |
| Current Rating (Amps) | 5A (DC) |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 12.30mm Dia |
| Circuit | SPDT |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | PNP |
| Voltage Rating - DC | 32 V |
| Type | Standard |
| Switch Function | On-Mom |
| Electrical Life | 25,000 Cycles |
| Mfr | C&K |
| Features | Epoxy Sealed Terminals |
| Package | Tray |
| Color - Actuator/Cap | - |
| Base Product Number | PNP8N |